Vyzvednutí balíku v síti Balíkoven s rychlejším odbavením a možností platby kartou.

Ok
x
Balík Na poštu Vám přináší možnost, zvolit si pobočku, na které bude Vaše
zásilka připravena k vyzvednutí již následující pracovní den po podání. O připravenosti Vaší zásilky k vyzvednutí
Vás budeme informovat prostřednictvím SMS nebo e-mailu.

Ok

Legenda

Otevírací doba provozovny
Bankomat na poště
Parkoviště u provozovny
Příjem balíkových a listovních zásilek a peněžních poukázek
Prodloužená otevírací doba provozovny – po 18.00
x
German
English
Kategorie
Řezací a skenovací plotry
Bernina 830 Úvod Newsletter
Hl.strana / Brother

Brother

Domácí šicí stroje BROTHER patří k nejrozšířenějším a nejvyhledávanějším strojům na světovém trhu. O tom svědčí početprodaných více než 40 miliónů kusů.
Výroba je pod stoprocentní kontrolou kvalifikovaných odborníků japonské firmy Brother. Není to „NO NAME“ jako řada značek, které se tváří světově a přitom se neví, kde se vlastně vyrábějí a kdo tyto značky vlastní.

Firma BROTHER je specializovaná převážně na vyšívací stroje vybavené elektronikou. Jako jediná má v řadě střední třídy plně ovládané šicí stroje pouze horními končetinami, které se uplatní pro hendikepované lidi. U vyšívácích strojů má největší cenový i typový výběr.


Jedinečná řada elektronických strojů INNOV-is (NV) patří ke špičce, čeho lze u této komodity dosáhnout. Elektronika umožňuje využít technologií, které jsou u mechanických strojů prakticky nemožné. Zároveň výrazně zjednodušuje ovládání strojů a nabízí možnosti, které byly v minulosti v oblasti snů.
Bez otáčení ručním kolečkem lze dosáhnout polohy jehly nahoře nebo v materiálu. Stiskem tlačítka automatického zapošívání stroj sám zapošije tři stehy na začátku a konci šití.
Elektronický regulátor umožní šít i bez ovládacího pedálu, knoflíková dírka je ušitá nejen cik-cak stehem, ale pro zpevnění dírky obšije okraje několikrát rovnostehemLCD displej ukáže nejen číslo programu, ale i šířku či délku stehu, kterou lze volně měnit až do šířky 7mm u cik-cak stehu, nebo určí patku vhodnou pro ten který steh.
Bonbónkem je u vybraných strojů programovatelný automatický odstřih nití či kolenní páka.
LED osvětlení bez výměny žárovek nebo sedmiřádkový podavačpro perfektní podávání materiálu je u všech elektronických šicích strojů BROTHER samozřejmostí.
Řadu těchto funkcí naleznete i u elektronických strojů BROTHER řady INNOV-is v nižších cenových kategoriích.